Yaşlı Çift, Müşterilerinin Toplamadığı Kıyafetlerle Poz Veriyor ve Fotoğraflar Sadece Mutlak Sınıf ve Stil Yayıyor (15 fotoğraf)

Tayvanlı sağlıklı yaşlı bir çift, harika stilleri ve moda anlayışları için sosyal medyada manşet yapıyor ve viral oluyor.7 dk


Yaş, harika görünmenin önünde bir engel değildir. Tayvan’dan sağlıklı bir yaşlı çift, gazete manşetlerine giriyor ve muhteşem tarzı ve moda anlayışı nedeniyle sosyal medyada viral hale geliyor. 83 yaşındaki Wan Ji ve karısı, 84 yaşındaki Xiu’ya (birlikte Wanxiu olarak bilinir) çamaşırhanesinde geride kalan kıyafetlerde giyinip poz veriyorlar ve muhteşem görünüyorlar.

Karizmatik ikili, internetin kalbini hem görünüşleri hem de zekasıyla ele geçirdi. Her ikisi de son derece genç hissediyorlar ve on yıllık kıyafetlerin bile hala moda olabileceğini düşünüyorlar. Aşağıdaki wanxiu’nun şık resimlerine göz atın ve en çok beğendiğiniz ve neden beğendiğiniz yorumlarda bize bildirin.

Bu Tayvanlı çift, büyük moda anlayışı için viral oluyor

Çamaşırhanedeki müşterilerin geride bıraktığı kıyafetleri giyiyorlar.

Bu kıyafetlerin bazıları on yıl öncesine dayanıyor!

Ancak çift, eski kıyafetlerin bile modaya uygun olabileceğini kanıtladı

Çiftin Instagram sayfası, internetin dikkatini çektiğinden beri binlerce yeni takipçi topladı.

Yaş gerçekten harika görünmek için bir engel değil !

Seksenli yaşlarında olsanız bile genç görünebilir ve hissedebilirsiniz.

Çift, son günlerde o kadar çok dikkat çekti ki, çevrimiçi takipçileri yükseliyor. Şu anda Instagram’da 74.6k takipçileri var, ancak bu sayı yükselmek zorunda (bir günden daha az bir süre önce, 50k hayranları olmanın ne kadar mutlu olduklarını yayınladılar).

Instagram sayfasında, karı koca da insanlara yıkamayı bitirdikten sonra kıyafetlerini yanlarına almayı hatırlamalarını hatırlatır.

Onların sosyal medya projesi, torunlarının sıkıldıklarını görmeye dayanamamasından sonra başladı. Bu yüzden, tüm dünyaya modanın eğlenceli olduğunu ve yaşınızın şık görünmenizi engellemediğini göstermek için çamaşırhanede bırakılan kıyafetlerde poz vermelerini istedi.

Bununla birlikte, herkesin şık görünebileceğini söylemek boş bir laf değildir: 120 yaşında olsanız ve bir bakım evinde yaşıyor olsanız bile, görünüm gerçekten önemlidir. Basitçe söylemek gerekirse, iyi giyinmek ve ne giyeceklerini seçmek, yaşlıların haysiyetlerini, benlik saygısını korumasına yardımcı olur ve kimliklerini ifade etmelerine yardımcı olur.

Dürüst olmak gerekirse, seksenli yaşlarıma ulaştığımda çiftin yarısı kadar havalı görünebileceğimi umuyorum-şimdi pratik yapmaya başlasam iyi olur.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Hüner Biber<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF