Yakında Netflix’de Yayınlanacak 3 Dizi

1 dakika


Yakında Netflix’de Yayınlanacak 3 Dizi


Ücretsiz En İyi 3 Video Montaj Programı adlı yazım için tıklayın…

Diğer Film-Dizi İçekirklerine ulaşmak için tıklayın…


Evde olmamız gereken bu günlerde, yapılabilecek şeylerin başında film ve dizi izlemek geliyor. Hal böyle olunca izlenebilecek dizi önerileri de en çok aradığımız şeylerden biri. Kimisi yeni vizyona girmiş, kimisinin de yeni sezonu gelen bu 3 diziyi sizler için derledik.

1) Biohackers

Alman yapımı olan “Biohackers”, bir tıp öğrencisinin Almanya’nın en iyi üniversitelerinden birine girdikten sonraki hikayesini konu alıyor. Fakat okula girme sebebi beklenenin aksine sadece okumaya gitmek değil; bir profesör ile aile trajedisini bağlayan komployu çözmek. İlk sezonu yayınlanacak dizi bilim kurgu ve dram kategorisinde bulunmakta. Senaryo ve yönetmenliğini Christian Ditter’ın üstlendiği dizide başrolleri Luna Wedler, Jessica Schwarz ve Adrian Julius Tillmann paylaşıyor.

Yayınlanma Tarihi: 20 Ağustos 2020

2) Hoops

Listemizin ikinci sırasında ilk sezonu çıkacak bir animasyon dizi olan “Hoops” bulunmakta. Lakin animasyon olması sizi yanıltmasın; durum komedisi, kara mizah ve küfürlü diyalogları ile birlikte yetişkinler için animasyon kategorisinde. Bir lisenin basketbol koçluğunu yapan ve küfürbaz olan ana karakterimiz, elindeki berbat takımı geliştirebilirse üst liglere çıkmayı amaçlamaktadır. Sadece rakiplerini değil, önüne çıkan şanssızlıklarını da yenmesi gerekmektedir. Seslendirme kadrosunda ise Jake Johnson ve Felekten Bir Gece filminden tanıdığımız Rob Riggle gibi isimler bulunmakta.

Yayınlanma Tarihi: 21 Ağustos 2020

3) Lucifer

UYARI: ÖNCEKİ SEZONLARDAN SPOİLER BULUNMAKTA!

Listemizin son sırasında, önceki sezonlarıyla büyük ilgi gören ve devamı merakla beklenen “Lucifer” dizisi bulumakta! 5. sezonu gelecek olan dizi, 2 kısım olarak ayrı ayrı çıkacak. Yayın hayatına televizyonda başlayan dizi özellikle Netflix’in satın almasından sonra büyük bir ilgi gördü. Temel olarak biraz hatırlamamız gerekirse cehennemin efendisi olan Lucifer, sıkılıp dünyaya; Los Angeles’a yerleşir. Bir gece kulübü açan ve yetenekleriyle bir cinayet dedektifinin yanında soruşturmalara başlayan Lucifer, aynı zamanda hızlı aşk hayatı ve dedektife olan ilgisi ile asıl karakteri olan şeytanlık arasında kalır. Çeşitli maceraların ardından 4. sezonun sonunda cehenneme geri dönen Lucifer, fragmandan ve açıklamalardan anladığımız kadarıyla 5. Sezonda dünyaya geri dönmekte. Aslında gözüken o; çünkü asıl dönen Lucifer’ın hayatını ele geçirmeye çalışan ikiz kardeşi Michael! Bu zamana kadar çokça düşman ile karşılaşan Lucifer’ın karşısında bu kez tabiri caizse kendisi var. Anlaşılan bolca aksiyon ve drama bizi beklemekte!

5. sezon 1. Kısım Yayınlanma Tarihi: 21 Ağustos 2020

Keyifli seyirler!


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Yusuf Emre Can<span class="bp-verified-badge"></span>

Bir Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Bilgi Yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Genel İçerik
Embed'ler ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embed içerileri
Ses
Soundcloud ve Mixcloud Embed'leri
Görsel
Fotoğraf veya GIF