Vücut Bakımında Doğal At Kılı Fırça

Yaz geliyor deniz, plaj dönemleri açılıyor vücudumuza gerekli özeni göstermenin vakti geldi!! 1 dk


Genç yaşta bacaklarda ve kalçada oluşan kabuksu görüntü ve çatlak görüntüleri canınızı sıkıyorsa ve buna bir çözüm yolu arıyorsanız sizinde mutlaka denemeniz geliyor.

İlk olarak vücut fırçaları ile hemen herkesin tanışması Eda Taşpınarın çıkardığı bu at kılı fırçasıyla başlamıştır. Bizde bundan faydalanalım istedim.

Fırça düzenli olarak kulanıldığında bacaklarda pürüssüz görüntü sağlıyor, vücuda peeling etkisi yaratarak kıl dönmelerini engelliyor, ödem ve toksinlerin atılmasını sağlıyor, ölü deriyi vücuttan uzaklaştırıyor ve en önemlisi kadınların temel sorunu olan selülit görüntüsünü en aza indiriyor. Vücuda herhangi bir zararı olmadığı gibi kan dolaşımını hızlandırıyor ve cildi yeniliyor.

Nasıl Kullanılır ? En iyi etki nasıl alınır ?

Bacağınızın üst arka tarafından başlayarak aşağıdan yukarıya doğru, orta şiddette baskıyla, kalça üzerine kadar fırçalayın. Aynı hareketi ön bacak için bele kadar, iç bacak için de kasıklara kadar tekrarlayın. Yerçekimine karşı aşağıdan yukarıya doğru fırçalamanız önem taşıyor.Sadece bacakta değil kollar ve dekolte bölgelerinde de gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Doğal at kılı fırçasını haftada en az 2 kez, kuru olarak kullanın.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Büşra Kayalar

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF