Ücretsiz En İyi Dijital Pazarlama Araçları Nelerdir?

Gelişen dijital dünyada dijital pazarlamanın yadsınamaz derecede önemi vardır.Dijital dünyadaki işlemleri kolaylaştıran bu araçlara hep birlikte göz atalım.3 dk


VidlQ: YouTube içerik oluşturucularının videoları için konu ve anahtar kelimeler bulmalarına yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir SaaS ürünüdür. Araç ayrıca, SEO dostu başlıklar, açıklamalar ve etiketler oluşturmanıza yardımcı olan sağlam bir YouTube SEO özellik setine sahiptir.

SimilarWeb : İşletmelere web analizi sunan bir web sitedir.SimilarWeb müşterilerinin ve rakiplerinin web sitesi trafik hacimleri, anahtar kelime analizi ve demografik bilgileri içeren yönlendirme kaynakları gibi bilgileri sunar.Ayrıca SimilarWeb’de büyük pazarlama raporları yaratabilirsiniz.

Google Trends: Burada dünyadaki insanların ne aradıklarını keşfedebilirsiniz.Ayrıca Google Arama’daki en çok yapılan arama sorgularının popülerliğini analiz eden bir web sitedir.Web sitesi zaman içinde Farklı sorgulamaların arama hacmini karşılaştırmak için grafikler kullanır.

Canva : Kullanıcıların sosyal medya grafikleri, sunumlar, posterler ve diğer görsel içerik oluşturmasına izin veren bir grafik tasarım platformudur. Web’de ve mobilde kullanılabilir.Milyonlarca resim,yazı tipi , şablon ve illüstrasyonu entegre eder.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Tuğba Göncü<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF