Ücretsiz En İyi Dijital Pazarlama Araçları Nelerdir?

Gelişen dijital dünyada dijital pazarlamanın yadsınamaz derecede önemi vardır.Dijital dünyadaki işlemleri kolaylaştıran bu araçlara hep birlikte göz atalım.3 dakika


VidlQ: YouTube içerik oluşturucularının videoları için konu ve anahtar kelimeler bulmalarına yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir SaaS ürünüdür. Araç ayrıca, SEO dostu başlıklar, açıklamalar ve etiketler oluşturmanıza yardımcı olan sağlam bir YouTube SEO özellik setine sahiptir.

SimilarWeb : İşletmelere web analizi sunan bir web sitedir.SimilarWeb müşterilerinin ve rakiplerinin web sitesi trafik hacimleri, anahtar kelime analizi ve demografik bilgileri içeren yönlendirme kaynakları gibi bilgileri sunar.Ayrıca SimilarWeb’de büyük pazarlama raporları yaratabilirsiniz.

Google Trends: Burada dünyadaki insanların ne aradıklarını keşfedebilirsiniz.Ayrıca Google Arama’daki en çok yapılan arama sorgularının popülerliğini analiz eden bir web sitedir.Web sitesi zaman içinde Farklı sorgulamaların arama hacmini karşılaştırmak için grafikler kullanır.

Canva : Kullanıcıların sosyal medya grafikleri, sunumlar, posterler ve diğer görsel içerik oluşturmasına izin veren bir grafik tasarım platformudur. Web’de ve mobilde kullanılabilir.Milyonlarca resim,yazı tipi , şablon ve illüstrasyonu entegre eder.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Tuğba Göncü<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about personality
Trivia quiz
Series of questions with right ve wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds ve Visuals
Video
Youtube ve Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF