Telgıraf Kamp Kayıt

Kamp fiyatına her şey dahildir. Şehirler arası yol ücreti hariç tutulmuştur. 2 Kişilik ve üzeri çadır sahiplerinin ücretlerinden 90₺ düşülecektir. Detaylı bilgi ve sorularınız için buraya tıklayın.

Bu formu gönderdikten sonra bir arkadaşımız sizlere ulaşacaktır. Ödemenin 200 Türk Lirası ön ödeme olarak alınacaktır iptal edilmesi durumunda iade edilmeyecek ve Tema Vakfına bağışlanacaktır. Kamp girişinde telgiraf.com’un herhangi bir sorumluluk kabul etmediğine dair bir belge imzalamanız gerekir. Acil durumlar için birinci derece yakınınızın bir numarası istenecektir. Yakınlarınızın sizlere ulaşamaması durumunda acil durumlar için 3 iletişim kanalı tarafınıza iletilecektir bu numaraları yakınlarınızla paylaşmanız önemle rica olunur. Sürekli kullandığınız bir ilaç, kronik hastalığınız veya hassas olduğunuz bir gıda maddesi varsa iletiniz.

Reklam Engelleyici!

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrimiçi reklamlar göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen web sitemizi beyaz listeye ekleyerek bizi desteklemeyi düşünün.

Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Bilgi Yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Genel İçerik
Embed'ler ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embed içerileri
Ses
Soundcloud ve Mixcloud Embed'leri
Görsel
Fotoğraf veya GIF