Sevgi Limit Tanımaz!

4 dk


Açıklanan harcama limitleri sonrası Fenerbahçe yine ezber bozdu diyebiliriz. Haksızlığa karşı her zaman boyun eğmeden yoluna devam eden ve tüm engellere rağmen istediklerini yapan Fenerbahçe'miz bugün gündemin ilk sırasında yerini aldı. 2 sene boyunca oynanan çeşitli oyunlara her zaman göğüs geren ve taraftarıyla her zaman kol kola yürüyen Fenerbahçe için bu sene farklı olacak.

4 transfer ile transfer piyasasının açıldığı daha ilk günlerde piyasayı al üst eden Fenerbahçe rakiplerine adeta gözdağı verdi. 

İşte günün açıklanan transferleri:

1- MERT HAKAN YANDAŞ

2- GÖKHAN GÖNÜL

3- CANER ERKİN

4- FİLİP NOVAK

Açıklanan 4 transferin yanı sıra teknik direktörlük koltuğuna Erol Bulut'u getiren Fenerbahçe'miz yaz transfer dönemini verimli geçirerek yeni sezonda iddiasını ortaya koyacak.

Diğer mevkilerde de arayışları süren sarı-lacivertlilerde stoper, kanat ve forvet mevkileri için arayışlarını sürdürüyor.

YENİ SEZON FORMALARI TANITILDI!

4 Yeni trensferiyle transfer sezonuna bomba gibi bir giriş yapan Fenerbahçe 2020-21 sezonunda giyeceği formaları yeni transferleriyle tanıttı. 12 Ağustos'da satışa sunulması beklenen formaların ücretleri henüz belirlenmedi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Anıl Pakoğlu<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF