Saltanat Rüyası, Halifelik, İntikam!

14 dakika


Saltanat Rüyası, Halifelik, İntikam! 

Size bir gerçekten söz etmek için yazıyorum! Bu gerçek, çok acı ve açık bir gerçek.

100 yıl kadar önce, topraklarımız satılıp, tüm kadınlarımızın, kızlarımızın tecavüze uğradığı, bebeklerin top gibi oynandığı, hamilelerin tecavüz edilip karınlarından bebeklerinin çıkarıldığı işgal hikayelerimizi, dedelerinden dinleyenlerimiz vardır elbet! Ya da yabancı savaş muhabirlerinin kaynaklarına bakın! Yetmezse bir de bizim kaynakları tarayın! Ülkesini emperyalistlere bırakan, kaçan bir ailenin, emperyalizmle bağını, şimdi anlamaya doğru ilerliyoruz! 

Öncelikle örneklere bakalım, emperyalist ülkeler, gizli ajan ve anlaşmalarla, kurarlar işgal planlarını! Yenilmek yoktur! Bir yol bulup kapitalist kaynaklarını sokar, ucuz işgücü ve doğal kaynak yağmasını, kolonileşmeyi sağlar, sürdürür! 

Bu örneklerden en önemlisi: İslam düşmanlığı da besleyecek Ortadoğu ve Arabistan çalışmalarıdır! Ortadoğu’ya ve Arap ülkelerine çok iyi bakın! 

Sömürmenin en adi biçimiyle, dini yönetimlerle emperyalistlerin tüm kaynağın gerçek sahibi oluşlarını izleyin! 

Suudi ailesine, vahhabi islamıyla (değiştirilmiş kuran ve uydurulmuş hikayelerle kurulmuş bir siyasal islam kolu)  büyük bir iktidar bağışlandı! Suudi ailesine vahhabizmle kurdukları, Mısır'da direnen halka edilenler Irak ve en yakın örnekle Suriye… Osmanlı sözde şehzadelerinin yaşadığı ülke, Suriye! Bakın Ortadoğu köleleştirme, islamafobi projesinin Türkiye adamları da o çöllerden, Türkçe dahi bilmeden geldiler! Kendini şehzade sanan, Osmanlı hayalleri kuran, halifelik tartışmalarıyla bunu besleyen; 18 yıldır, dizilerle de sürdürülen "osmanlıcılık" algı yönetimi jenerasyonda, imam hatipli çocukların sosyal cehaletiyle ölçülebilir. İktidar kendi ağzıyla "nasıl bu kadar cahil kalındı" dediği içinböyle bir yorumda sakınca görmemekle birlikte istisnalar elbet mevcut!

 Gelelim sözde şehzadeye; "Payitaht " dizisi danışmanlığını sözde şehzadenin yaptığını biliyor muydunuz? 

70'lerde İran'a yapılanları, Arabistan'da kara ve deniz vahhabizmi yorumlarını Dünya düz dediklerinde inanan Arap halklarını, Mısır'da ölüseviciliği yasallaştıran yönetimleri! Ucuz petrol, ucuz işçi, kolay denek tüm Ortadoğu ve Arabistan'ı düşünelim! İslamafobiyi besleyen, sahte gündemleri, "Ortadoğu iktidarı" halifelikle gelecek "İslam birliği " hayallerini ve ülkemizde, "Osmanlı hanedancılığı" hayalleriyle son yıllarda yapılan anayasal tüm değişimleri, kadrolaşmaları, bir alyansla gelinip dünyanın en zengin yüz insanı arasında olmayı, bir kere daha düşünelim!   

Peki bu örnek ile Türkiye’de neler oluyor, tam olarak? 

Biraz bakalım, Osmanlı ailesi, Fransa’da, ülke malını bitirdikleri gibi miraslarını da bitirmiş ve fakir kalıp o dönem Fransa’ya giden Menderes’in vicdanına dokunup, dönemde Menderes’in af çıkarma tartışmalarını başlatıp, ardından askeri cunta ile sonlanmış bir serüven yaşanmıştır.

Derken 1974 yılında, Ecevit ile resmî gazetede yayınlanmış bir af ile Osmanlı soyundan kadınların ülkeye girişi kabul edilmiş ve akabinde erkekleri gelmiş!

 Arap kültürüyle büyümüş son kuşak Osmanlılar, siyasal islam için, yeniden saltanat rüyasıyla büyük işbirliğini sürdürdükleri emperyalistlerle işbirliklerinde, şimdi “yeni sistem” ile adım adım projelerini tamamlamaya ilerliyor olmuşlardır!

“Şehzade Orhan” diye dolaşan biri var ülkede, farkında mısınız? 

Halifelik gündeme neden geldi, nasıl geldi, bu süreç nasıl başladı hatırlıyor musunuz? 

Hemen: Orhan Osmanoğlu adındaki şahsı araştırıp, yazılarını okumakla başlayınız! 

Şahıs, kanımızla, canımızla kazandığımız topraklarımızın eski iktidarının ailesinden! Saltanat hayaliyle; bilerek yükselttikleri Osmanlıcılık ve siyasal islam çizgileriyle, şu an ülkemizi talan etmenin çeşitli yollarını gerçekleştirip, rüya peşinde keyif sürüyorlar! Üstelik tüm işgalin sebebi ailesi, yeni müstakbel halifelik ve saltanatını emperyalist desteğiyle; tecavüze uğramış, işgal edilmiş, katledilmiş varlığımız üzerine kurmaya çalışıyor! 

Bu proje insanlarına iyi bakın! Kesinlikle soyları, soyumuz olamayacak kadar yaşadıklarımızdan uzak! Osmanlı devamıdır “Türkiye Cumhuriyeti”, Osmanlı paşasıdır “Mustafa Kemal“, "Mustafa Kemal'e kin duyamayız, şartlar ne gösterdiyse, onu yaşadık" diyecek programda ve belki de sahtekarlar! Sonuçta, emin olun, "Osmanoğlu" soyadının tek sahibi değiller! 

Siyaset konuşabilmeleri dahi hadsizlik!  Onlara bu haddi verenler, ülkemize; canımızla kazandığımız topraklarımıza Arap çöllerinden, Türkçe'mizi dahi bilmeden büyüdükleri ve afla geldikleri memleketimize; Arap çöllerinden cahil bırakılmış, katletmeyi hak gören insanlarını; bizleri katletmeye nasıl getirdiklerini; iyi anlayalım! (Arap ülkelerinden aldığımız göç ve zengin Arap ailelerinin kritik noktalarda satın aldıkları toprakların haberlerini bulabilirsiniz) İyi okuyalım, kimi halife yapmaya çalışıyorlar? 

Kim, saltanatçık hayalleri kuruyor?

Düşünelim.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

N.söz Uçar<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about personality
Trivia quiz
Series of questions with right ve wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds ve Visuals
Video
Youtube ve Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF