Sağlık için Değil Rant için

Lobi anlaşmalarınız için kimseyi denek olmaya zorlayamazsınız! 5 dakika


Salgın için başından beri hissettiklerimiz benzerdi. Bu bir biyolojik savaş ve bu savaşta hepimiz riskteyiz. 

İlaç firmaları düşünülürse firmalar kesinlikle rant gayesiyle kurulmuş ticari işletmeler olduklarından zerre güven telkin etmezler. Bu sebeple bilimin şeffaflığı, bilimin kontrollülüğü esastır. 

Küba böyle bir ülkedir. Kanser aşısını bulan doktorları “1 dolardan satıcaz , herkesin ulaşabileceği nitelikte olacak” dedi ve bugün kopyalanan kanser  önleyici ilacın uygulanma maliyeti ciddi bir para. Çaldılar Kübalı doktorun formülünü bize binlerce dolara satıyorlar ! 

Şimdi günümüze geri dönelim, öncelikle aklıselim hiç bir devlet, halkına “gönüllü olanlar hariç” yeni bulunmuş bir aşıyı dayatamaz, toplumsal infilak yaratamaz!  Mrna yeni bir sistem ve son derece etkin olduğu, hatta kanserli hücrelere karşı da etkin olduğu deneylerle ortaya çıktı. Artık saniyede sonuç veren makineler ile, mikro biyolojiyle , nano teknolojiyle çalışıyoruz. 

Hızın artmış olması normal, anlaşılabilir elbette.

Ben ağrı kesici dahi kullanmayan bir bireyim, aşı için gönüllü olarak iki doz Biontech Mrna aşısı oldum. Ben gönüllü olarak oldum,  olmak istemeyeni oldurmak ise HAİNLİKTİR! Kimseyi medikal bir çalışmada denek olarak zorla kullanamazsınız. Askeriyede askerlere zorla bugünün uyuşturucu haplarını deneyen Nazi ordusu musunuz siz? 

Kimse sonucuna katlanmaya gönüllü olmadığı bir deneyin parçası olmayı kabul etmeye zorlanamaz. 

Aklınızı başınıza alın. Dikte etmeleriniz , benden aldığınız parayla bana hükmetmeleriniz bitti! Jenerasyonunuzda bir avuç insan kaldınız ve biz, dünyanın yarısından çok olan nesil sizin tarihi geçmiş yöntemlerinizle zehirlenmeyi bıraktık artık. 

Şimdi kendinize gelin! 

Herkesten tek tek onay almak, manipülasyonu durdurmak, kutuplaştırmayı bitirmek : GÖREVİNİZ! HİZMET İÇİN SİZE PARA VERİYORUZ! 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

N.söz Uçar<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about personality
Trivia quiz
Series of questions with right ve wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds ve Visuals
Video
Youtube ve Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF