Müslüman Sertifikalı İlk İnternet Tarayıcısı

SalamWeb Tarayıcısı, Firma özellikle İslam yasalarına, kaidelerine ve ilkelerine sıkı sıkıya uyum sağlamak için geliştirilmiştir diyor.1 dk


SalamWeb Tarayıcısı, titiz incelemeleri ve test süreçlerini takiben Suudi Arabistan, Malezya ve Kuveyt’ten dünyaca ünlü dört İslam âliminden oluşan Uluslararası Şeriat Denetleme Kurulu tarafından onaylanmış ve belgelendirilmiştir. İslam dini için özel uygulamalar sunan İnternet Tarayıcısı ‘nın ne işe yaradığını bu yazıda derledik.  

Koronavirüs Sonrasında Yeni Dünya Düzeni Nasıl Şekillenebilir? adlı yazım için tıklayın…

SalamWeb, titiz incelemeleri ve test süreçlerini takiben Suudi Arabistan, Malezya ve Kuveyt'ten dünyaca ünlü dört İslam âliminden oluşan Uluslararası Şeriat Denetleme Kurulu tarafından onaylanmış ve belgelendirilmiştir diye firmanın bir açıklaması var.

Tarayıcının Namaz vakitleri,yakınımdaki camiler ve kıble yönü gibi özellikleri var. Ayrıca tarayıcı üzerinden arama yapıldığında cinsellik,kumar gibi sonuçları göstermiyor.  Malezyalı bir girişim şirketi tarafından yaratılan tarayıcı “helal” özellikli. SalamWeb adlı tarayıcı hem masaüstü bilgisayarlara hem de cep telefonlarına yüklenebiliyor.Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Oğuzhan Yıldırım<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF