Kadınları Daha Çekici Gösteren Birkaç Detay

Bütün kadınlar olduğu halden daha iyi olmak ister bunun yollarını arar, bizde izlenimlerimiz sonucu birkaç etken belirledik. Detaylar aşağıda..1 dakika


Kadınları Daha Çekici Gösteren Birkaç Detay

Bütün kadınlar olduğu halden daha iyi olmak ister bunun yollarını arar, bizde izlenimlerimiz sonucu birkaç etken belirledik. Detaylar aşağıda..


‘Yatak Odasında Daha Mutlu ve Heyecanlı Olmak İçin Birkaç Tüyo’ adlı yazım için tıklayın…

Diğer ‘Sağlık‘ içeriklerine ulaşmak için tıklayın…


Erkeklerin ilgisini daha çok çeken, sizi olduğunuzdan daha çekici kılacak birçok erkeğin beğenip dile getiremediği detaylar burada.

 1. 1 İlk olarak; Ayak Bilekleri


  Çoğumuzun bildiği ancak genelde dile getirmediğimiz detay. Ayak bilekleri erkeklerin en çok dikkat ettiği noktalardan biridir. Zaten ince, zarif bilekleri kim beğenmez ki? 

 2. 2 El Parmakları


  İstisnasız bütün kadın ve erkeklerin dikkat ettiği en önemli nokta. Çekiciliği yalnızca kadın için değil erkek içinde arttırdığı bir gerçektir. 

 3. 3 Muhtemelen hepinizin "evet, kesinlikle öyle." diyeceği detay : Boyun


  Bu konuyu tartışmaya hatta konuşmaya bile gerek yok diyerek iddialı bir giriş yapacağım. Bir kadında en dikkat çekici nokta boyundur, güzel kokular hele de şık takılarda eklerseniz muhtemelen karşıdaa bıraktığınız ilk izlenim mükemmel olacaktır. Kadın diyorum ama boyun erkekleri de bir o kadar çekici yapan bir ayrıntıdır. Bilginize. 🙂

 4. 4 Gözler ve Göz Teması


  Karşınızdaki bey'in gözlerinin içine bakarak konuşmanız, gözlerinizi kaçırmamanız  araştırmalarımıza göre %97 ihtimalle sizi daha çekici kılacaktır. Bu hareketin çekici olmasının sebebi özgüvenden ve meydan okumadan kaynaklıdır.

 5. 5 Ses Tonu


  Kadınların ses tonu hoşlandıkları insanın yanında daha fazla tiz hale gelir bu karşı tarafta ilk başlarda çekicilik uyandırsa da sonralarda pek hoş karşılanmaz. Bu sebeple ses tonunuzu ayarlayıp vurguları güzel yaparsanız bir de konuşmanıza mimik eklerseniz tadından yenmez..

 6. 6 Gülümsemek


  Bu konu üzerine konuşmamıza çokta gerek yok diye düşünüyorum. Hepiniz olaya hakimsiniz zaten biz minikçe hatırlatalım istedik.

 7. 7 Sırt DetayıBeğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Berrin Kaya<span class="bp-unverified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about personality
Trivia quiz
Series of questions with right ve wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds ve Visuals
Video
Youtube ve Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF