İnsanlar Covid-19 Dövmesi Yaptırıyor ve İşte En Yaratıcı 30 Dövme

Ya bir sonraki dövme fikriniz son birkaç aydır tam önünüzdeyse?11 dakika


İnsanlar Covid-19 Dövmesi Yaptırıyor ve İşte En Yaratıcı 30 Dövme

Ya bir sonraki dövme fikriniz son birkaç aydır tam önünüzdeyse?


'Bu Japon YouTuber Gerçek Hayatta Video Oyunları Yeniden Yaratıyor' adlı yazım için tıklayın…

Diğer 'Ufuk Açıcı' içeriklerine ulaşmak için tıklayın…


Cildinizi boyamak, kendinize bir dövme yapma yolculuğunun son adımıdır. Gerçekte, her şey dövme fikirlerine göz atmakla ve sonsuz bir "ne düşünüyorsun" akışıyla arkadaşlarınızı sinirlendirmekle harcanan saatlerden başlar.

Ve mürekkep sevgimiz hiç bu kadar büyük olmamıştı. Yakın zamanda yapılan bir çalışma, Amerikalıların %30'unun sekiz yıl öncesine göre beş kat daha fazla olan en az bir dövmeye sahip olduğunu göstermiştir.

Ancak birçok insan son salgında bir ilham kaynağı buldu. Aslında, koronavirüs temalı dövmeler, son aylarda yaşadığımız her şeyi temsil eden ilginç bir alt tür haline geliyor. Telgiraf ailesinin derlediği doktorlardan, pandemik kaosun kutsal sembolüne, ve daha birçok dövme modelleri için aşağı kaydırın.

#1

#2

Dünyadaki mevcut durumdan ilham alan doktor için dövme

#3

Yaptığı tüm çaba ve fedakarlık için onu temsil eden bu dövmeyle karısını şaşırtmak istedi ve hepimizin yaşadığı bu aşamada hala yapılması gereken var.

Patlayan dövme endüstrisinin, sürekli fiziksel temasa dayandığı için koronavirüs salgından ciddi şekilde etkilendiği bir sır değil. Dahası, sektör bu tür krizlerle nasıl başa çıkılacağını bilen iyi organize edilmiş bir iç yapıya sahip değil.

Sang Bleu Tattoo Studios'un kurucusu Maxime Plescia-Büchi, “diğer sektörlerden farklı olarak, yetenekli bir bireyin finans, pazarlama vb.üzerine odaklanan başka bir kuruluş tarafından "halledileceği" veya yönetileceği herhangi bir yapıya sahip olmadığına inanıyor.”

Oldukça basit, eğer gözleriniz, elleriniz, yeteneğiniz ve mürekkebiniz varsa, bir dövme sanatçısı olabilirsiniz. Sonuç olarak, bazı sanatçılar ve dövme salonları kendilerini net bir yedekleme planından yoksun bulurlar.

#4

#5

#6

2020 hakkında hepimizin nasıl hissettiğimizi anlatan küçük bir karmaşa

Bazı dövme sanatçıları, endüstrinin salgına nasıl bakacağından korkuyor. San Francisco merkezli bir sanatçı olan Zac Scheinbaum, GQ'ya şunları söyledi:"işe geri dönmenin neye benzeyeceği konusunda çok fazla korku var." Dövmecilerin işe geri dönüp geçimlerini sağlamak ve kendilerini güvende hissetmeleri için ne gerekiyor?"

Öte yandan, insanlar bu kriz anında dövme yapmak için gerçekten açlar. Bazıları ise, saygı görmek için yaptırmak ister; Diğerleri, aksine, sorunlardan uzaklaşmak ve kendilerini cilt sanatının yaratıcı dünyasına daldırmak için.

"İnsanlara mutluluk getiren dövmeler için garip bir sihir var. "Bu açıklanamaz, " dedi sanat kolektifi Heavens'in kurucu ortağı  Nathan Kostechko.

#7

#8

#9

Bu durumda sorumlu olalım. Kendinize iyi bakın ve en savunmasız olanlarla ilgilenmemize izin verin.

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

Şu anda istediğiniz tek mikrop türü!

#17

#18

#19

#20

Karantina aşkı…

#21

#22

#23

COVID-19 şerefine en yeni dövmem 

#24

#25

#26

#27

#28

#29

#30


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Hüner Biber<span class="bp-verified-badge"></span>

Bir Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about personality
Trivia quiz
Series of questions with right ve wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds ve Visuals
Video
Youtube ve Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF