Haftalık Magazin Özeti #7

Bu hafta gündemde olan magazin haberlerini sizler için derledik. İçerik tamamen bilgi vermek amaçlı hazırlanmıştır. Haber niteliği taşımamaktadır.7 dk


1) Barış Arduç ve Gupse Özay Evlendi 

 

Geçtiğimiz hafta yıldırım nikahı ile evlenen çift hakkında Gupse Özay’ın hamile olduğu iddiaları konuşuluyor. Sosyal medya gündeminde ise bebeğin cinsiyetinin bile belli olduğu; çiftin erkek bebek beklediği iddia edildi. 

2) Kaan Yıldırım ve Hadise’den Aşk Pozu 

 

Uzun süredir ilişki yaşadıkları konuşulan çift Kaan Yıldırım ve Hadise’den ilk sosyal medya paylaşımları Yıldırım’dan geldi.  

3) Reynmen Bir Başka Güzel ile Birlikte 

 

Yazın başlarına doğru adının Farah Zeynep ile anıldığı sosyal medya fenomeni ve sanatçı Reynmen bu hafta Miss Fashion güzeli Elif Yılmaz ile Bodrum’da samimi olarak görüntülendi.  

4) Kenan Doğulu’dan Aşk Dolu Paylaşım 

 

Doğulu yıl dönümü kutlamasını sosyal medyasından bu şekilde yaptı 

5) Ebru Şallı’ya Linç Girişimi 

 

Kısa bir süre önce oğlunu kaybeden Şallı, şimdilerde ailesiyle tatilde. Sosyal medyasından tatilden fotoğraf paylaşan Şallı’ya hayatına devam ettiği için linç girişiminde bulunuldu. Şallı “onlara kalsa ölmemi istiyorlar” dedi.  

6) Songül Öden Evlendi 

 

Sevilen oyuncu Songül Öden geçtiğimiz hafta evlenen isimlerden. İş Adamı Arman Bıçakçı ile sadece küçük bir nikah töreni gerçekleştiren Öden; düğünü sonraya bıraktıklarını belirtti. 

7) İzzet Yıldızhan İfşa Edildi 

 

Geçtiğimiz hafta sosyal medya fenomeni Aysu Varol tarafından attığı mesajların ifşa edildiği Yıldızhan sessizliğini koruyor. 

8) Bir Diğer İfşa ise Coşkun Sabah’a Geldi 

 

Sabah geçtiğimiz hafta verdiği bir röportajda “Üniversiteli bir kızın mayolu ya da bikinili bir fotoğrafı Instagram’da veya internette olamaz, olmamalı. Kızım Roza’nın böyle bir pozu yüzünden hesabını kapattırdım. Küstüm, 10 gün boyunca konuşmadım. O da üzüldü ama olması gereken bu.” diye açıklama yaptığı için tepki çekmişti. Daha sonra sosyal medyada takip ettiği hesapların ifşası ile ikiyüzlülükle suçlandı ve linçe uğradı.  

9) Serenay Sarıkaya’ya Hamilesin Yorumu 

 

Serenay Sarıkaya geçtiğimiz hafta üzerinde beyaz tulumu ile kumsaldan fotoğraflar paylaştı. İçlerinde Seren Serengil’in de bulunduğu yorumculardan kesin hamile, bu hamile gülüşü… gibi yorumlar geldi. 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sinem Gören

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF