Fenerbahçe Yıkılmaz!

4 dk


  Tarihi mücadele ile geçmişi köklü bir çınar, Türkiye’nin en büyük sivil toplum örgütü, taraftarı tarafından cumhuriyeti ilan edilmiş bir spor kulübü. Halkın takımı, koca bir anadolu, Fenerbahçe.

  Geçtiğimiz gün açıklanan absürt transfer harcama limitleri ile de karşı karşıya!

  Belirtilen harcama limiti esasen, Fenerbahçe’nin transfer yapamayacağı gibi mevcut kadrosunda da küçülmeye gitmesi demek. Dün itibarı ile sosyal medyada Fenerbahçe camiasının ve içlerisinde adalet duygusu barındıran rakip takım taraftarı tarafından öfke ve protesto bir çığ gibi büyüyor. Sokaklar ise an meselesi!

  Genel kurul kararı alındı!

Şuanda ligden çekilme ve yayın havuzundan çıkma seçenekleri Fenerbahçenin masasında…

   Klüp internet sitesinden yapılan açıklamada taraftarın her duruma karşı hazırlıklı olmasını belirten Fenerbahçe yönetimi tüm olasılıkları değerlendiriyor. Henüz bir yaptırım kararı çıkmadan taraftarın başlattığı #beinsporstiptal kampanyası saatler içinde ilgili yayıncı kuruluşa 48 milyon tl kayıp yaşattı.

  Önde gelen Taraftar grupları alınabilecek tüm radikal kararların arkasında olduklarını açıklayarak yönetimin arkasında olduklarını belirttiler. Bu gördüğünüz son 12 yılın klasik bir Fenerbahçe tablosudur. Sıkıntılı ve bunun saha içi ile hiçbir ilgisi yok. Sizcede ironik değil mi? Genel kanı Fenerbahçenin yaktığı ateşi kimsenin söndüremeyeceği yönünde, en azından otoriteler böyle düşünüyor. Bununda üstesinden Fenerbahçe camiası olarak gelineceğinden kimsenin kuşkusu olmasın. 

Fenerbahçe yıkılmaz!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Eril Dinçer Ejder

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF