Fenerbahçe Transferde Hız Kesmiyor!

#SevgiLimitTanımaz!4 dk


Fenerbahçe Transferde Hız Kesmiyor!

#SevgiLimitTanımaz!


Ülkemizin Başlıca Yanlışları adlı yazım için tıklayın…

Diğer Spor içeriklerine ulaşmak için tıklayın…


Yeni sezon öncesi kadrosunu önemli isimlerle takviye eden sarı-lacivertli ekip transferde hız kesmeden devam ediyor. Özellikle belirlenen limitlerden sonra herkesin karalama kampanyasına rağmen transferlerini tek tek açıklayan Fenerbahçe, rakiplerine gözdağı vermeye de devam ediyor.

Caner Erkin, Gökhan Gönül, Filip Novak ve Mert Hakan Yandaş‘tan sonra, iki gün önce Senegalli forvet Mame Thiam‘ı açıklayan ekip, bugün ise geçtiğimiz saatlerde Sinan Gümüş ile sözleşme imzaladığını duyurdu. 

Taraftarın takımda görmeyi çok istediği ve geçtiğimiz sezon 11 gol 11 asist ile sezona damga vuran Jose Sosa ise bu sezonun en flaş transferi diyebiliriz. Trabzonspor ile sözleşme konusunda anlaşamayan Sosa sarı-lacivertli ekiple sözleşme imzaladı.

Bu transferlerden sonra stoper ve kaleci için de arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, yeni sezona girmeden tüm transferlerini lige yetiştirmeyi amaçlıyor. 

Her açıkladığı transferden sonra gündem olan sarı-lacivertli ekip, her türlü karalamaya rağmen yolunda ilerlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda bir araba parasına transfer açıklayan kulüpler, şimdi sosyal medya olsun, gazete olsun her yerden Fenerbahçe’yi karalamaya çalışıyor. Bununla da yetinmeyip bazı kulüpler zamanında milyonlar ödediği futbolculara bakmaksızın Fenerbahçe’nin zarar ettiği futbolculara “Leyla” benzetmesi yapıyor. İşte bu kadar düzenbazlığa, kendini bilmezliğe rağmen Fenerbahçe, her zaman olduğu gibi doğru bildiği neyse onu yapmaya devam ediyor!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Anıl Pakoğlu<span class="bp-verified-badge"></span>

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF