‘Evdeki Kahramanlar’ Aralık’ta Eksiksiz Bir Koleksiyon Olarak Geliyor

Zeb Wells ve Gurihiru'nun Pazar günkü web çizgi romanları bu yılın sonlarında basılacak! 4 dakika


Yaz boyunca, Marvel’ın Instagramı size  EVDEKİ KAHRAMANLAR adlı çizgi romanı, yazar Zeb Wells ve Gurihiru tarafından  Marvel kahramanlarının evde güvende kalırken neler yaptıklarını gösteriyor. Bu Aralık ayında, Evdeki Kahramanlar çizgi romanları tek bir koleksiyonda toplanacak!

İçeride sıkışıp kalmak hiç kimse için, Süper Kahramanlar için bile kolay değil! En sevdiğiniz Marvel karakterlerinin “Evdeki Kahramanlar” ile nasıl başa çıktığını görün! Örümcek Adam, Hulk, Kaptan Marvel, Wolverine, Kara Panter ve Kaptan Amerika’nın karantinada nasıl performans gösterdiğini görün! Sanatçılar Gurihiru ve yazar Zeb Wells’in Pazar Eğlencesi sayesinde Marvel sizi gülümsetsin!

Bu Aralık ayında çizgi roman dükkanlarında ve sanal mağazalarda Evdeki Kahramanlar çizgi romanını arayın!

Yerel çizgi roman dükkanınıza, sosyal mesafeyi veya satış listeleri tutma veya oluşturma, kaldırım kenarı teslim alma, özel teslimatlar ve yerleştirilecek diğer seçenekler dahil sunabilecekleri diğer hizmetleri gözlemlemek için mevcut iş politikalarını sorduğunuzdan emin olun. 

Yerel çizgi roman mağazanızı http://comicshoplocator.com adresinden veya http://marvel.com/lovecomicshops adresini ziyaret ederek bulun ve destekleyin.

Dijital çizgi romanlar için, Marvel Comics uygulamasındaki tüm satın alımlar iPhone® , iPad® ve belirli Android ™ cihazlarda okunabilir ! Akıllı panel özelliğimiz, her tür mobil cihaz ve tablet kullanıcısı için ideal olan sezgisel bir okuyucu deneyimi sağlar!

Favori çizgi romanlarınız için Marvel’in en güncel yayın programı için http://marvel.com/newcomics adresini ziyaret edin .


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Hüner Biber<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about personality
Trivia quiz
Series of questions with right ve wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds ve Visuals
Video
Youtube ve Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF