‘Evdeki Kahramanlar’ Aralık’ta Eksiksiz Bir Koleksiyon Olarak Geliyor

Zeb Wells ve Gurihiru'nun Pazar günkü web çizgi romanları bu yılın sonlarında basılacak! 4 dk


Yaz boyunca, Marvel’ın Instagramı size  EVDEKİ KAHRAMANLAR adlı çizgi romanı, yazar Zeb Wells ve Gurihiru tarafından  Marvel kahramanlarının evde güvende kalırken neler yaptıklarını gösteriyor. Bu Aralık ayında, Evdeki Kahramanlar çizgi romanları tek bir koleksiyonda toplanacak!

İçeride sıkışıp kalmak hiç kimse için, Süper Kahramanlar için bile kolay değil! En sevdiğiniz Marvel karakterlerinin “Evdeki Kahramanlar” ile nasıl başa çıktığını görün! Örümcek Adam, Hulk, Kaptan Marvel, Wolverine, Kara Panter ve Kaptan Amerika’nın karantinada nasıl performans gösterdiğini görün! Sanatçılar Gurihiru ve yazar Zeb Wells’in Pazar Eğlencesi sayesinde Marvel sizi gülümsetsin!

Bu Aralık ayında çizgi roman dükkanlarında ve sanal mağazalarda Evdeki Kahramanlar çizgi romanını arayın!

Yerel çizgi roman dükkanınıza, sosyal mesafeyi veya satış listeleri tutma veya oluşturma, kaldırım kenarı teslim alma, özel teslimatlar ve yerleştirilecek diğer seçenekler dahil sunabilecekleri diğer hizmetleri gözlemlemek için mevcut iş politikalarını sorduğunuzdan emin olun. 

Yerel çizgi roman mağazanızı http://comicshoplocator.com adresinden veya http://marvel.com/lovecomicshops adresini ziyaret ederek bulun ve destekleyin.

Dijital çizgi romanlar için, Marvel Comics uygulamasındaki tüm satın alımlar iPhone® , iPad® ve belirli Android ™ cihazlarda okunabilir ! Akıllı panel özelliğimiz, her tür mobil cihaz ve tablet kullanıcısı için ideal olan sezgisel bir okuyucu deneyimi sağlar!

Favori çizgi romanlarınız için Marvel’in en güncel yayın programı için http://marvel.com/newcomics adresini ziyaret edin .


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Hüner Biber

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sitemap - Güncel Gündem
Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF