Eşini Oğlunun Gözleri Önünde Öldürdü!

İstanbul Arnavutköy’de Veysi Çelik, 5 çocuğunun annesi olan Hatice Çelik’i oğlunun gözleri önünde pompalı silahla vurarak öldürdü. 3 dk


İstanbul Arnavutköy’de Veysi Çelik, 5 çocuğunun annesi olan Hatice Çelik’i oğlunun gözleri önünde pompalı silahla vurarak öldürdü. Olay Arnavutköy Nenehatun mahallesinde sabah saatlerinde meydana geldi. Aralarında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktığı söylenen olay sırasında Hatice Çelik evden dışarı çıktı. Ardı sıra gelen eşi Veysi Çelik ise pompalı silahla eşini oğlunun gözleri önünde öldürdü. Dehşet verici anlara şahit olan oğlu İshak Çelik, annesinin yanı başında ağlarken, çevrede bulunan vatandaşlar ise olay anını cep telefonuyla görüntüledi. Hastaneye kaldırılmadan hayatını kaybeden kadının yakınları ve Veysi Çelik’in yakınları arasında arbede yaşandı. 

Veysi Çelik’in amcasının oğlu Şakir Çelik tartışmanın sebebi olarak Hatice Çelik’le aralarında önceden beri gelen geçimsizlik olduğuna vurgu yaptı ve olay anında Veysi Çelik’in oğlu ve yeğeninin araya girmeye çalıştığını ancak engel olamadığını belirtti. 

Hatice Çelik’in cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu’na götürülürken polisler olay sonrası kaçan Veysi Çelik’i yakalamak için soruşturma başlattı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Nazan Taşlı<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF