Erdoğan’ı Savundular Sınır Dışı Edildiler!

5 dakika


Erdoğan’ı Savundular Sınır Dışı Edildiler!


‘Herkesin Merak Ettiği Cinsel Yaşamla İlgili Sorular’ adlı yazım için tıklayın…

Diğer ‘Gündem‘ adlı yazım için tıklayın…


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Almanya’da hakaret eden bir şahısın yüzüne tüküren Türk ailesi sınır dışı edildi. Almanya’da evlerine gece yarısı yapılan polis baskınıyla sınır dışı edilen Akyüz ailesi yaşadıklarını anlattı. Aslen Mardinli olan Mahmut Akyüz, “Orada yaşayan bazı Almanlar bana tepki gösteriyordu. Bunları sen mi getiriyorsun deyip beni istemiyorlardı” dedi.

Polisin terör şüphelisi muamelesi yaptığı aile, hiçbir açıklama yapılmadan, özel bir uçakla Türkiye’ye gönderildi. Özel bir uçağa bindirildiklerini söyleyen Akyüz şunları anlattı: “Uçağa bindirirken ‘Hakkınızda sınır dışı kararı var’ dediler. Ben de ‘Onun için mi bu muamele’ diye sordum, ‘Evet’ dediler. Ben de ‘Ama çocuklar Alman, kayıtları Türkiye’de yok’ dedim. Uçağa bindirdiklerinde her birimiz bir koltukta oturtulduk.  Beni koltuğa bağladıkları halde yanımdaki polis hala elimi bırakmıyordu. Ülkemizden attık sizi artık diye konuşarak da tahrik ettiler.

“İŞTE BURASI VATANIM, ARTIK BANA BİR ŞEY YAPAMAZSINIZ” DEDİM  

Uçak Türkiye hava sahasına girince rahatladığını söyleyen Akyüz şunları anlattı: “Uçakta bir an pencereden baktım İstanbul’a geldiğimizi görünce rahatladım. İşte burası vatan dedim. Yanındaki polise dedim ki ‘Çöz bunları, burası Türkiye Cumhuriyeti. Bana artık bir şey yapamazsınız. Türk polislere şikayet edeceğim sizi, ben kötü muamele gördüm, siz beni öldürmeye çalıştınız’ dedim. İşte o anda yumuşadılar, uçak inmeden önce beni çözdü, telefonlarımızı ve bize ait parayı da verdiler. Artık sevimli oldular, yola geldiler. İstanbul’a indiğimizde ise ‘Bize verilen görevi yerine getirdik’ dediler. Ben de onlara ‘Ölüm korkusuyla mı’ dedim. Türkiye’deki yabancılar şubesi polisleri bizi teslim aldı. Biz 9 saattir yemek yememiştik. Türk polisi bizimle ilgilendi, yemek getirdiler. Oğlum o sırada orada bekleyen bir Alman polisine tepki gösterirdi. Onu susturdum ‘İnsanlık dersini biz Türkler’den alsınlar’ dedim.  O polis kafasını önüne eğdi”

Twitter’da Konu Hakkındaki Tweetler

1.

2.

3.

4.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Beyza Nur

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Bilgi Yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Genel İçerik
Embed'ler ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embed içerileri
Ses
Soundcloud ve Mixcloud Embed'leri
Görsel
Fotoğraf veya GIF