EPIC’den Bayram Hediyesi!

1 dakika


EPIC’den Bayram Hediyesi!


Diğer Teknoloji içeriklerine ulaşmak için tıklayın…


Her hafta farklı oyunlarla karşımıza gelen EPIC GAMES, hem bağımsız geliştiricilerin oyunlarını bizlere ulaştırmada hızını kesmiyorken hem de bu oyunları ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına sunuyor. Bildiğiniz gibi en son yaz indirimlerinde GTA V, Borderlands 2, Ark: Survival Evolved gibi türünün en iyi örneklerini oyuncularına ücretsiz bir şekilde dağıtmış ve bir izdihama yol açmıştı. Şimdiyse bayram hediyesi olarak toplam değeri 60TL olan 3 oyunu bizlere sunuyor. Dilerseniz bu oyunlara ufaktan değinelim ve nasıl alacağınızı anlatalım. 

20XX

20XX, bir arkadaşınızla oynayabileceğiniz, rogue benzeri aksiyon platform oyunudur. Her ne kadar türe uzak oyuncular tarafından ilgi görmese de bir şans vererek belki de yeni bir oyun türünü keşfetmiş, deneyimlemiş olursunuz. Ürünü tamamen ücretsiz bir şekilde satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Barony

En baştan belirtmeliyim ki eğer benim için grafik önemli değil yeter ki eğlenebileceğim aynı zamanda uzun oynanış saati olan bir oyun olsun diyorsanız işte bu oyun tam da size göre. Eşli oyun moduna sahip, eski DOOM oyunlarına has birinci şahıs kamera açısı ve rogue benzeri unsurlarla dolu bir oyun. İlginizi çektiyse ücretsiz bir şekilde satın almak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Superbrothers: Sword & Sworcery EP

Şüphesiz 3 oyun arasında en çok ilgimi çeken ve merak uyandıran oyun. Pixel çizimlerinin atmosfere verdiği ruh, müziklerle desteklenerek oyuncuya çok iyi geçiyor. Gezgin bir savaşçı keşişin hüzünlü görevini tamamlamasında eşlik ettiğimiz bu oyuna tamamen ücretsiz bir şekilde ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Akın Tuğlu<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Bilgi Yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Genel İçerik
Embed'ler ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embed içerileri
Ses
Soundcloud ve Mixcloud Embed'leri
Görsel
Fotoğraf veya GIF