En Seksi Yabancı Oyuncular

1 dakika


“Kim seçti?”, “Kime göre güzel?” diye soracak olursanız genel değerlendirmeler sonucu kimsenin inkar edemeyeceği, en az bir film de veya dizide denk geldiğimiz en güzel ve seksi kadın oyuncuları sizin için listeledik.

 1. 1 Gal Gadot


  Gal Gadot Varsano oyuncu, yapımcı ve model. 18 yaşında Miss Israel tacını giyinmeye hak kazandı. 2 yıl boyunca İsrail Silahlı Kuvvetlerinde zorunlu askerlik yaptı. Hızlı ve Öfkeli serisinde Gisele Yashar ve DC Comics filmlerinde canlandırdığı Wonder Woman karakteriyle tanınmaktasınız.

 2. 2 Jennifer Lawrence


  Jennifer Shrader Lawrence, Amerikalı oyuncudur.  2013 yılında Time dergisinin dünyanın en etkili 100 kişisi listesinde yer almıştır. Açlık oyunları ve X-Man film serilerinde yakınen tanıma fırsatınız olmuştur.

 3. 3 Angelina Jolie


  Hepimizin tanıdığı, bildiği, inkar edilemeyecek en çekici ve seksi kadın Angelina Jolie hakkında fazla da söz söylemeye gerek yok.

 4. 4 Scarlett Johansson


  Scarlett Ingrid Johansson BAFTA ödülüne sahip oyuncu. 1998 yılında oynadığı Atlara Fısıldayan Adam filmindeki rolü ile çıkış yaptı sonrasında Avengers serisiyle aklımıza kazınmıştır.

 5. 5 Megan Fox


  Megan Denise Fox, oyuncu ve manken. Confessions of a Teenage Drama Queen adlı filmle üne kavuşmuştur. Ancak aklınızda Transformers serisiyle kalma ihtimali de bir o kadar yüksek.

 6. 6 Emilia Clarke


  Game of Thrones dizisinde ejderhaların annesi olarak tanınmaktadır.

 7. 7 Kate Siegel


  Kate Gordon Siegelbaum, Amerikalı oyuncu ve senarist. 2006 yapımı The Curse of the Black Dahlia, 2009 yapımı Tv dizisi Ghost Whisperer ve 2016 yapımı Hush yer aldığı başarılı yapımlardan bazılarıdır.

 8. 8 Liv Tyler


  Yüzüklerin Efendisiyle hatırlayacağımız Amerikalı güzel oyuncu.

 9. 9 Monica Bellucci


  Monica Bellucci, İtalyan oyuncu ve eski model. 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Berrin Kaya

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici!

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrimiçi reklamlar göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen web sitemizi beyaz listeye ekleyerek bizi desteklemeyi düşünün.

Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Bilgi Yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Genel İçerik
Embed'ler ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embed içerileri
Ses
Soundcloud ve Mixcloud Embed'leri
Görsel
Fotoğraf veya GIF