Dwayne Johnson Ailece Covid-19’u Yendiklerini Söyledi

Dwayne Johnson, Covid-19 virüsünü yendiğini fakat bunun kendisi için bile zor olduğunu söyleyerek insanları uyardı.3 dakika


Dwayne Johnson, Covid-19 virüsünü yendiğini fakat bunun kendisi için bile zor olduğunu söyleyerek insanları uyardı. Resmi Instagram hesabından paylaştığı videoda Johnson 3 hafta önce kendisinin ve ailesinin hastalığa yakalandığını, şimdi durumlarının iyi olduğunu açıkladı.

Johnson, "Size şunu söyleyebilirim ki, aile olarak katlanmak zorunda kaldığımız en zorlu ve zor şeylerden biri bu ve şahsen benim için de" dedi.  Johnson instagram videosunda, Covid-19 testinin pozitif çıkmasından 3 hafta sonra, artık hastalığın diğer tarafında olduklarını söyledi ve şöyle devam etti:

"Ama sizlere aile olarak iyi olduğumuzu söylemekten mutluluk duyuyorum. Diğer ucundayız. Diğer taraftayız. Artık bulaşıcı değiliz. Ve biz – tanrıya şükür – öyleyiz sağlıklı"

Johnson 2 ve 4 yaşındaki kızlarının küçük semptomlar gösterdiğini, eşinin ve kendisinin ise farklı bir durumda olduğunu söylerek, "Geçmişte bazı zorluklarla mücadele ettim ancak Covid-19 testinin pozitif çıkması, kötü yaralanmaların üstesinden gelmekten veya tahliye edilmekten, çok daha farklı" diyerek ekledi, "Bunun farklı olduğunu hissetmemin nedeni, bir numaralı önceliğimin her zaman ailemi ve çocuklarımı, sevdiklerimi korumak olmasıdır. " 

Johnson insanları arkadaşlarıyla buluşurken veya dışarı çıkarken maske takmaları, Covid-19 testi yaptımaları gibi tedbirlere uymaları için teşvik etti.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Burak Başkaya<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Bilgi Yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Genel İçerik
Embed'ler ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embed içerileri
Ses
Soundcloud ve Mixcloud Embed'leri
Görsel
Fotoğraf veya GIF