Doğdunuz Aya Göre Siz Kimsiniz?

Doğum ayımızın kişiliğimiz ve hayatımızın genel akışında çok önemli bir etken olduğunu biliyor muydunuz?7 dk


Bilim adamı Russell Foster, doğum ayımızın kişiliğimizi belirlediğini bilimsel olarak açıkladı!

OCAK: 

Ocak ayı doğumlular doğuştan lider özelliğine sahip olurlar. Bu özellikleri sayesinde başarıya rahatlıkla ulaşabilirler. Yeni bilgiler edinmeyi severler, ayrıca başkalarına da yardımcı olmayı görev haline getirmişlerdir. Yetenekli ve yaratıcı olan ocak ayı insanları bulundukları ortamda kendilerini kolayca belli ederler.

ŞUBAT:

Şubat ayı doğumlular genelde anlayışlı ve romantik insanlardır. Aşk onlar için çok önemlidir. Ömür boyu gerçek aşkı tutkuyla ararlar. Özgürlüğüne düşkün şubat ayı insanları  zaman zaman çok asi olabilirler.

MART:

Mart ayında doğan insanlar genel olarak çocuk ruhlu kimselerdir. Sempatik ve sevimli olan mart ayı insanları genel olarak çok sevilen kişilerdir. Romantik anlamda yanlış eş ve sevgili seçiminde bulunabilirler. 

NİSAN:

Nisan ayında doğan kişiler hırslı ve zeki insanlardır. Hayatlarında daime karar veren kişi olmak isterler. Sık sık otoriter oluşları çevrelerini rahatsız edebilir. Ayrınca zor sorunlara bile kolayca çözüm bulabilirler.

MAYIS:

Mayıs ayında doğan kişiler iletişim canlısı ve dışa dönük insanlardır. Kolaylıkla bir ortamda kendini sevdirebilirler. Kendilerini oldukça kolay ifade eden mart ayı doğumlular yazar, müzisyen ve oyuncu olmaya yatkın insanlardır.

HAZİRAN:

Haziran ayı doğumlu kişiler geçmişle yaşamayı ve eskiyi çok severler. Romantik kişiliklerinin yanı sıra kıskanç ve sahiplenici yapıyı sahiplerdir. Ayrıca son dakika yetişen işleri çok severler.

TEMMUZ:

Temmuz ayı insanları sempatik ve samimidirler. Yardımsever temmuz insanları aile ve arkadaşa çok düşkündürler. Hassas bir kişiliğe sahip oldukları için depresyona yatkınlardır. Kolayca kırılıp üzülebilirler.

AĞUSTOS:

Ağustos ayı insanları çok yönlü kişilikleriyle bilinirler. Eğlenmeyi ve sosyalliği severler. Övülmeyi çok seven ağustos ayı insanları takım kaptana olabilecek ruha sahiptirler. Ayrıca çok iyi akıl vericilerdir.

EYLÜL:

Eylül ayı insanları oldukça düzenli ve planlı insanlardır. Zeki olan bu insanlar kalabalık bir ortamda oldukça rahat konuşabilirler. Eylül ayı insanları başarılı bir kariyer yapmaya eğilimli kişilerdir. Öğrenmeyi ve öğretmeyi severler.

EKİM:

Ekim ayı insanları genellikle hedefleri olan ve bu hedeflere kolayca ulaşabilen insanlardır. İntikam duyguları yüksek olan ekim ayı insanları güvenlerini çok hızlı bir şekilde kaybedebilirler. Bilimsel açıklamalara göre ekim ayı insanları daha uzun yaşar.

KASIM:

Kasım ayı insanları hassas ve duygusal kişilerdir. Psikolojik problemlere yatkın olan kasım ayı insanları çok dikkatli olmalıdır. Herkesten farklı düşünen bu insanlar oldukça yaratıcı ve eğlenceli kişiliklerdir. İlişkilerinde belirsizlikler oldukça fazladır.

ARALIK:

Aralık ayı insanları oldukça sevecen ve sadık insanlardır. Sevdikleri için yapamayacakları şey yoktur diyebiliriz. Zenginlik ve aşka kolayca ulaşabilen bu insanlar samimidirler. Kış ayı doğumlu oldukları için depresyona eğilimli olurlar.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sinem Durmaz

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF