Daha Kaliteli Bir YouTube Deneyimi İçin Takip Edebileceğiniz 5 Hesap

Youtube'da bir an müzik dinlerken sonraki an kendinizi kedi videolarında buluyorsanız bu hesaplara şans vermenizi öneririm.5 dk


(kanallara fotoğraflara tıklayarak ulaşabilirsiniz)

1) Barış Özcan

Barış Özcan; Türkiye'nin çok sevilen storyteller'ı (hikaye anlatıcısı), YouTube kanalında sanat, tasarım ve teknoloji konuları üzerinde mini belgeseller yayınlıyor. Eğer benim gibi meraklı biri iseniz Barış'ın kanalında oldukça fazla vakit geçireceğinize eminim! 

2) İnce İşler

Özgür Uysal ve ekibi tarafından kurulmuş "İnce İşler" kanalı kendi deyimleriyle "bir arkadaşınız için cinsellik, kadın erkek ilişkileri ve insan hakkında bol geyikli, ilginç sohbetler ve bilgiler" sunan ve bunları sunarken sizleri oldukça eğlendiren bir kanaldır. Özgür Uysal'ın akıcı ve eğlenceli bir hikaye anlatıcısı olmasının yanı sıra bu kanalda henüz sorusunu bile düşünmediğiniz bir çok soruna cevap bulacağınıza eminim!

3) Konuşanlar

Komedyen Hasan Can Kaya'nın formatlayıp sunumunu yaptığı "Konuşanlar" programının videolarının yayınlandığı kanal. Gelen konuklara sorduğu enteresan sorularla ve gelen cevaplarla sizleri haftada bir saat ile kahkahalara boğacağına eminim!

4) Daire

Sıradaki kanalımız mimari ve dekorasyon meraklıları için listeye eklenmiştir. Daire tüm Türkiye'de bulunan ilham dolu evleri sizlere ulaştırıyor. Bir video sonra Bomonti'de duvarsız bir ev dekore etmeye bir sonraki videoyla ise Ege'de bir köye yerleşmeye karar verebilirsiniz. 

5) Olumlu Bak

"Bright Side" kanalının Türkiye kanalı olan "Olumlu Bak" sizlere evrende bulunan bir çok sorunun cevabını sunuyor. İnsan bedeni, sağlık ipuçları, hayatta kalma teknikleri ve akıllı telefon uygulamaları hakkında bolca ipucu bulacağınız bir kanal.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sinem Gören<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF