Cani Komşusu tarafından silahla öldürülen Nero için anma töreni

İstanbul Sarıyer'de Deniz Şenocaklı’nın Nero isimli köpeğinin, komşuları Alp Erkin tarafından haneye tecavüz edilerek silahla öldürdü.3 dakika


28 Temmuz Salı günü saat 12:30’da Yeniköy Parkı’nda Nero için anma töreni düzenlenecektir.

Sarıyer’de bir kişi, komşusu Can Özula’nın bakımını sağladığı ‘Nero’ isimli köpeği silahla ateş ederek öldürdü. Köpeğin hayatını kaybettiğini gören bakıcısı gözyaşlarını tutamadı. Alp Erkin isimli şahıs gözaltına alındı.

Can Özula, “Söz konusu kişi komşum olur. 5-6 metre arayla oturuyoruz. Köpeğim bakıcısı tarafından beslendikten sonra yürüyüşe çıkmışlar. Yürüyüş bittikten sonra bakıcı müstakil evimin kapısını aralayıp, tasmasını çıkarıp “Hadi gir oğlum” demiş. Köpek de içeri girmiş. O sırada köpeğimi öldüren kişi, “Neden tasmayı çıkarıyorsun?” diyerek köpeğimin bakıcısına bağırmış. Aralarında tartışma çıkınca haliyle Nero havlamış. Bunun üzerine belindeki tabancayı çıkararak iki kez ateş etmek suretiyle Nero’yu öldürmüş. Yıllardır beni ve köpeğimi o çevrede yaşayan herkes bilir. Şahıs ile bir husumetim, geçmişte yaşanan bir tartışmamız yoktu. Selamlaşırdık. Köpeğim kesinlikle saldırgan değildi” diye konuştu.Özula, köpeği öldüren Alp Erkin’in ve eşi Sadiye Erkin’in ‘Köpek ısırdı” iddialarının gerçeği yansıtmadığını öne sürdü.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Tuğba Göncü<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about personality
Trivia quiz
Series of questions with right ve wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds ve Visuals
Video
Youtube ve Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF