Bu Yaşça Büyük Alman Çift Her Dışarıya Çıktığında Dikkatleri Üzerine Çekiyor (30 Fotoğraf)

Berlinli modacı Britt Kanja ve Günther Krabbenhöft güzel bir şarap gibi yaşlandı.6 dk


Berlinli modacı Britt Kanja ve Günther Krabbenhöft güzel bir şarap gibi yaşlandı. Gümüş çağlarına rağmen, ikisi aktif hayatlar sürüyor ve sadece her türlü kültürel ve sosyal etkinlikte görünmekle kalmıyor, aynı zamanda dans pistlerini de parçalıyor. Üstelik çift nereye giderlerse gitsinler, kusursuz görünümleriyle her zaman kalabalığın içinde öne çıkıyor. Britt ve Günther, moda konusunda harika bir zevke sahipler ve gardroplarını asla modası geçmeyecek keskin ve zamansız çift kıyafetlerde bir araya getirme konusunda ustalaştılar.

Daha fazlası için: Günther Facebook ve Instagram | Britt’in Facebook ve Instagram

#1

Günther aslında birkaç yıl önce viral oldu ve kendisine Hipster Büyükbaba lakabını kazandı. Görünen sağlığının çoğunu, ancak daha ileri yaşlarda keşfettiği dansa bağlar. Süddeutsche Zeitung’a “O zamandan beri, diğer fitness programımı atlayabildim, sadece yan tarafta biraz kuvvet antrenmanına ihtiyacım var” dedi.

Düşündüğünüzün aksine, o asla bir stilist olmadı. “Bunu isterdim, evet. Ama isyan eden biri değildim, ailemin yapmamı söylediğini yaptım.” Bunun yerine Günther şef oldu. “İlk başta benim için zordu ama iyiydi. Tamamen normal bir iş.”

#2

Ancak, yenilikçi Büyükbaba her zaman moda olduğunu söyledi. “Büyüdüğüm Hannover’de, mini etek sadece erkekler için çıkarken mini eteklerle dolaşırdık. Roma sandaletleriyle de! Ama bunu çabucak bıraktık. Kreuzberg’e 30 yıldan fazla bir süre önce geldiğimde, çoğunlukla burada tipik bir alternatif olarak siyah giyindim-ancak kişisel bir dokunuşla her zaman özel.”

Günther, her zaman değişmeye devam ettiğini ve kıyafetlerinin de değiştiğini söyledi. Ona göre, her şey iç ve dış arasındaki uyumla ilgili.

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20

#21

#22

#23

#24

#25

#26

#27

#28

#29

#30


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Hüner Biber<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF