Küçük Çocuğun Gözünü Çıkardılar.

4 dk


1 yıl önce Kars'ta dehşet verici bir olay yaşandı. 11 yaşındaki Yusuf AKTAŞ su doldurmaya gittiği çeşmede üç Suriyeli çocuk bekliyordu. Sırf ayaklarına su sıçramalarından şikayet eden üç çocukla kavga eden Yusuf'u iki çocuk ellerinden tuttu ve diğeri çubukla gözünü oydu. Küçük Yusuf bu olay yüzünden sol gözünü kaybetti. 

Olanları medya mensuplarına dile getiren Yusuf:

"Su doldurmaya giderken, Suriyeli 3 kardeş bekliyorlardı. İkisi beni arkamdan tuttu, diğer gözüme çubuk sokup, çıkarttı. Ayaklarına su geldi diye yaptılar. Gözüm elimin içine düştü. Bayılmışım. Kendime geldiğimde hastanedeydim. Gözümden yaş yerine kan akınca çok korktum. Tek istediğim gözümün görmesi. Göz nakli olabilir eğer o da olmazsa cam göz olabilir. Gözümün tedavisini istiyorum. Arkadaşlarım beni dışlıyor, çok içerleniyorum. Dayanamıyorum artık. Sayın Cumhurbaşkanımızdan yardım istiyorum" diye konuştu. 

Yaşanılan bu acı verici olaya duyarsız kalamayan Haluk LEVENT, Yavuz BİNGÖL gibi sanatçılardan destek gelmeye devam ediyor. Ayrıca aile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN'ın da kendilerini duymalarını bekliyor. 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Anıl Pakoğlu<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF