Berna Laçin’e Bakan’dan ilginç yanıt!

1 dk


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan düzenlemiş olduğu kabine toplantısında yapmış olduğu bir takım açıklamalarda 1 Haziran’dan itibaren kreş ve gündüz bakım evlerinin açılacağını duyurmuştu. 

“Düşünülmediğini zannedecek yaşta...”

Bunun ardından Berna Laçin “1 Haziran sonrası kreşler açılacak ama 18 yaş altına 5 gün sokağa çıkma yasağı uygulanacaktır. Bu durumda kreşlere gidenler kaç yaşındadır?” şeklinde Twitter’da bir soru yöneltti. Sorunun cevabı ise Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’tan geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan düzenlemiş olduğu kabine toplantısında yapmış olduğu bir takım açıklamalarda 1 Haziran’dan itibaren kreş ve gündüz bakım evlerinin açılacağı duyurmuştu. Bunun ardından Berna Lâçin “1 Haziran sonrası kreşler açılacak ama 18 yaş altına 5 gün sokağa çıkma yasağı uygulanacaktır. Bu durumda kreşlere gidenler kaç yaşındadır?” şeklinde Twitter’da bir soru yöneltti. Sorunun cevabı Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’tan geldi. Şelçuk, “Bunun düşünülmediğini zannedecek yaşta olmadıkları kesin” diyerek Laçin’in sorusuna ilginç bir yanıt verdi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Nazan Taşlı<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF