Battle Royal’e Renkli Bir Giriş

1 dk


Son yılların vazgeçilmez oyun türü olan Battle Royale, artık daha renkli bir şekilde anılıyor. Son günlerde Twtich ve YouTube‘de oldukça popüler olan Fall Guys 4 ağustos tarihinde çıktı. Oyuncular tarafından oldukça yoğun bir ilgiyle karşılanan Fall Guys, nasıl bu kadar iyi bir çıkış yaptı gelin bir bakalım.

Renkli Bir Yapı

Öncelikle belirtmeliyim ki oluşturdukları tema ile 7'den 70'e herkesin dikkatini çekebiliyor. Sade bir tasarım anlayışı benimseyen oyunda her şey net ve anlaşılabilir durumda. Renkli dünyası başlarda "çocuk oyunu" dedirtse de içine girdiğinizde çıkmanıza kolay kolay izin vermiyor.

24 Saat içinde 1.5 Milyon Oyuncu!

Hem herkese hitap edebiliyor olması hem eğlenceli oynanışa sahip olması ve tüm bu artılara rağmen sistem gereksinimlerini düşük tutabilen bu oyun kullanıcıları tarafından da %75 gibi ortalama üzeri bir oyun olduğunu gösteriyor.

Nedir bu Fall Guys?

60 kişinin, çeşitli platformlara bırakılıp gerek bireysel performansın öne çıktığı gerekse de takım halinde rakiplerinizi elediğiniz bir çeşit parkurlu hayatta kalma oyunu diyebiliriz. Ayrıca arkadaşlarınızla da 4 kişilik takımlar halinde de oynamanız mümkün. Oyunu satın almak isterseniz buraya tıklayarak Steam üzerindeki mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Akın Tuğlu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF