Baba, Çocuk Çizimlerini Gerçekmiş gibi Photoshop ile Düzenliyor ve İşte Korkunç Derecede Komik 30 Fotoğraf

Londra'dan baba Tom Curtis, çocuk çizimlerinin gerçeğe dönüşmesi durumunda ne olacağını gösteren "çizdiğim şeyler" Instagram sayfasını yönetiyor.11 dakika


Bu baba interneti çok daha iyi ve çok daha eğlenceli bir yer haline getiriyor! Londra’dan baba Tom Curtis, çocuk çizimlerinin gerçeğe dönüşmesi durumunda ne olacağını gösterdiği İnstagram sayfasında “çizdiğim şeyler” i yönetiyor.

Tom’un iki çocuğu var— Dom (11) ve Al (8)—ve onları ve diğer çocukların eğlenceli, yaratıcı  ve şaşkın çizimlerini hayata geçirmek için fotoğraflıyor. Sonuç hem korkunç hem de komik. Bu babanın en yeni çalışmasını size göstermek istedik, sevgili okurlar, bu yüzden aşağı kaydırın, keyfini çıkarın.

#1

#2

#3

Tom,” tüm hayvanların gerçek olduğunu iddia ederdim ve onları bulmak ve fotoğraflamak uzun zaman aldı, ancak bu şaka oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşti ” dedi Tom, resimleri bitirmesinin ne kadar sürdüğünü söyledi.

“Onları yapmak için gereken süre her türlü şeye bağlıdır. Konu (hayvanlar araçlardan daha hızlı olma eğilimindedir); doku nedir (sürüngen ölçekleri doğru almak zaman alır, pürüzsüz bir cilt kolaydır, kürk ortada bir yerdedir); ve çizim ne kadar ayrıntılı olursa, o kadar uzun sürer. Ancak genel olarak konuşursak, görüntü başına ortalama 10 saat denebilir.”

Tom, diğer çocukların ebeveynlerinden aldığı başvuru sayısının değiştiğini söyledi. “O zaman Instagram’da neler olup bittiğine tamamen bağlı. Son zamanlarda takipçilerde büyük bir artış yaşadık ve haftada 50’den fazla çizim gönderdik, ancak şimdi günde birkaçına yerleşti.”

Tom, diğer çocukların ebeveynlerinden aldığı başvuruların sayısının değiştiğini söyledi. “Bu tamamen Instagram’da neler olduğuna bağlı. Son zamanlarda takipçilerimizde büyük bir artış yaşadık ve haftada 50’den fazla çizim gönderiliyorduk, ancak şimdi günde birkaçına düştü. ”

#4

#5

#6

Ayrıca Tom’un çocuklarının sanatsal yetenekleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istedik. Baba,” Dom ve Al şimdi 11 ve 9, Bu yüzden son çizimlerini gerçekten kullanamıyorum çünkü biraz sofistike ve naifliklerinin çoğunu kaybettiler ” dedi. “Neyse ki, hala eskilerinden birkaç tane sakladım. Bu günlerde, çocuklar çizimden biraz daha fazla oyun oynuyorlar, ancak Al garip kafaları olan oldukça fazla garip karakter yaratma eğiliminde. Henüz onların versiyonlarını çizdiğim şeyleri yapmadım.”

5 yıl süren çocuklarının çizimlerini fotoğrafladıktan sonra, Tom’un İnstagram hesabında artık 736 binden fazla takipçi var. Hesabın arkasındaki fikir basittir (tonlarca iş gerektirse de) ve çoğumuzun muhtemelen yapmayı düşündüğü bir şey—bu yüzden işe yarıyor.

#7

#8

#9

Tom bir sürü deneyime sahip ve neredeyse çeyrek asırdır Photoshop’ta büyüyor.

Tom’un çocuk çizimlerini hayata geçirme sanatına yaptığı yolculuk, oğlu Dom’un garip görünümlü bir hayvanın resmini çizdiğini ve çoğu çocuk gibi hayvanın kafasının aynı tarafına gözleri ve ağzı çizdiğini görünce başladı.

“Belki de yetişkinlerin dünyaya doğru bakmadıklarını ve belki de çocukların haklı olduğunu düşündüm. Bu yüzden Photoshop’a gitmeye ve hayvanları, yüzleri, araçları ve nesneleri tıpkı çocukların çizdiği gibi yeniden düşünmeye karar verdim,” dedi Tom, Popsugar’ın Angela yasasına.

#10

#11

#12

Yaratıcı baba şimdi sadece kendi çocuklarının çizimlerini değil, aynı zamanda diğer çocukların çizimlerini de fotoğraflıyor: birçok ebeveyn küçük şirin ufaklıkların çizimlerini hayata geçirmesi için gönderiyor ve bu akış yakında duracak gibi görünmüyor. Çocuğunuzun çiziminin gerçekte nasıl görüneceğini görmek istiyorsanız, Tom’a bir fotoğraf göndermeniz yeterlidir.

Ve resimleri o kadar çok seviyorsanız, daha kalıcı bir şey istiyorsanız, Tom’un   ‘Things I Have Drawn: At The Zoo.’ (Çizdiğim Şeyler: Hayvanat Bahçesinde) adlı kitabına her zaman göz atabilirsiniz.’

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20

#21

#22

#23

#24

#25

#26

#27

#28

#29


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Hüner Biber<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about personality
Trivia quiz
Series of questions with right ve wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds ve Visuals
Video
Youtube ve Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF