Ah Be Dostum

''Arkadaş nedir? İki bedeni mesken tutmuş tek bir ruh.'' Aristo3 dakika


Öyle anlar vardır ki hayatta sığılmaz ne yeryüzüne ne arş’a. Uzun uzadıya anlatmak için bile çok fazla bir duygu dostluk. İnsan biriktirmek en güzel servettir demişti birileri bana. Başta anlam veremediğim bu cümle her yaşımda haklılığını kanıtladı bana.

Büyük ve küçük her tartışma iz bırakır insan ilişkilerinde. Bir dayanak olmalı diye düşünürüm hep sığınacak bir liman. Dostluklara değer zamanla biçilmez mesela. Öğrendiğim yegane şeydir. Beraber verilen sınavlar göğüs göğüse çarpışılan zorluklar yıllandırır aslında dostluğu. Ve ne kadar yıllanmışsa o kadar güzel tat vermez mi bu olgu.

Bazen bulunduğunuz yerde sinyal çok iyi değildir. Ve radyonuz sadece bir frekansta yayını net verir. Sadece o frekans anlaşılırdır. Şansınız varsa seviğiniz tarzda müzikler çalar ilginiz tamamen o frekansta kalır. İki dost arasındaki iletişim için en güzel betimleme budur. Ansızın aynı şeyleri düşünmek aynı hayallerle yaşamak ve kimi zaman aynı hayal kırıklıklarını tatmak.

Sevgiler…


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici!

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrimiçi reklamlar göstererek yayın hayatını sürdürmektedir. Lütfen web sitemizi beyaz listeye ekleyerek bizi desteklemeyi düşünün.

Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Bilgi Yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Genel İçerik
Embed'ler ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embed içerileri
Ses
Soundcloud ve Mixcloud Embed'leri
Görsel
Fotoğraf veya GIF