Acun Ilıcalı Exxen’in Fiyatını Açıkladı !

2 dakika


Acun Ilıcalı Exxen’in Fiyatını Açıkladı !


Diğer ‘Gündem‘ içeriklerine ulaşmak için tıklayın…


Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen için geri sayım başladı. Birçok ünlü ve iddialı ismi barındıran platformun fiyatı ise 9,90 TL olarak açıklandı.

Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacak. Daha yayına girmeden sosyal medyayı sallayan transferleriyle her kesimden izleyiciyi kendine bağlayacak gibi duran Exxen’in fiyatı 9.90 TL. Aboneliğin ilk 7 günü ise ücretsiz olacak. Daha önce Acun Ilıcalı tarafından reklamlı ve reklamsız şekilde farklı abonelik çeşitleri olacağı açıklanan platformun en dikkat çekici yapımları ise şöyle:

Konuşanlar

Daha önce birçok önemli yapımda senarist kadrosunda bulunan Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu bu faklı talk show, YouTube’da büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştu. Exxen’le anlaştıktan sonra YouTube’daki bütün bölümleri silen ekip, sosyal medyada büyük bir tepkiyle karşılaşmıştı. Yeni platformunda nasıl karşılanacağı henüz bilinmese de bu yapımın en merak edilenlerden biri olduğunu söyleyebiliriz.

İşte Bu Benim Masalım

Genç yıldız Aleyna Tilki, şarkıları ve kliplerinden sonra bu kez de oyunculuğuyla karşımıza çıkıyor. Bol bol şarkı ve dansla bezeli bir yapım olan İşte Bu Benim Masalım, High School Musical tadında olacak. Aleyna Tilki’ye, Survivor’dan da tanıdığımız, son zamanların popüler ismi Cemal Can Canseven eşlik edecek. Yönetmen koltuğunda ise Kıvanç Baruönü var.

Tolgshow Filtresiz

Bir süredir televizyonlarda göremediğimiz Tolga Çevik, tüm çıplaklığıyla Exxen’de olacak. Filtresiz diye özellikle belirtilen bu yapım, televizyonun kısıtlamalarından kurtularak çok daha komik bir halde karşımıza çıkacağa benziyor. Sevenleri tarafından çok özlenen “Arkadaşım” Tolga Çevik, “Minik” Özer Atik ve “Yönetmen” Fırat Parlak, 1 Ocak’tan itibaren hayranlarına kavuşacak.

O Adam Oldun Mu?

YouTube’da son dönemin tartışmasız en popüler ikililerinden, “Eski Late Night Show Sahibi” Ali Biçim ve “Eski Çocuk Yıldız” Mesut Can Tomay, Exxen’in aykırı yıldızları olabilir. İkili, “O Adam Oldun Mu?” isimli programlarında, YouTube’un yeni starlarını bulmak için adayları değerlendirecek.

Sihirli Annem

Acun Ilıcalı’nın “Baktım Melisa izliyor, yenisini yaptım.” diyerek duyurduğu Sihirli Annem, büyük – küçük herkesi heyecanlandırmıştı. Oyuncu kadrosunu görünce büyük hayal kırıklığı yaratsa da yine de eskilerden bir esinti olarak merak edilen yapımlardan biri.

Bu yapımların haricinde Zeynep Bastık ve Konukları, Kirli Çamaşırlar, Hükümsüz, Şeref Bey, Buraların Yabancısıyız gibi birçok yapım daha Exxen seyircisiyle buluşacak. Bakalım bu yeni platform Netflix’in hegemonyasını yıkabilecek mi?


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Uğur Kılıç<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Format Seç
Kişilik Testi
Kişilik hakkında bir şeyler ortaya çıkarmayı amaçlayan bir dizi soru
Bilgi Yarışması
Bilgiyi kontrol etmeyi amaçlayan doğru ve yanlış cevapları olan bir dizi soru
Genel İçerik
Embed'ler ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Embed içerileri
Ses
Soundcloud ve Mixcloud Embed'leri
Görsel
Fotoğraf veya GIF