48. İstanbul Müzik Festivali Başladı

48. İstanbul Müzik Festivali dün (18 Eylül) başladı. Festival, bu yıl çevrimiçi gerçekleşecek. Festival programına ve açılış konserine haberden ulaşabilirsiniz.4 dk


48. İstanbul Müzik Festivali Başladı

48. İstanbul Müzik Festivali dün (18 Eylül) başladı. Festival, bu yıl çevrimiçi gerçekleşecek. Festival programına ve açılış konserine haberden ulaşabilirsiniz.


Üniversiteliler Salgın Döneminde Öğrenci İkamet İzni Almak İçin Hastanelerde Bulunmak İstemiyor adlı yazım için tıklayın…

Diğer Gündem içeriklerine ulaşmak için tıklayın…


İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 48. İstanbul Müzik Festivali, bu yıl çevrimiçi gerçekleşiyor. 18 Eylül – 5 Ekim tarihlerinde online.iksv.org adresinde her gün bir yeni bir konser gerçekleşecek ve konserler bir ay boyunca erişime açık olacak. Bu sene şehir sınırlarının ötesine geçen festival çevrimiçi gerçekleşeceği için her yerden erişmek mümkün.

Tekfen Filarmoni Orkestrası’nın keman sanatçısı Emre Engin’e eşlik edeceği açılış konseri, 18 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’de gerçekleşti. online.iksv.org adresinde ve İKSV YouTube kanalında ücretsiz olarak erişime açıldı. Açılış konserini buradan izleyebilirsiniz. Programda başka ücretsiz konserler de var; fakat etkinliklerin önemli bir kısmına katılmak için bilet almak gerekli. Tüm konserler için kombine bilet seçeneği mevcut.

Zengin festival programına buradan göz atabilirsiniz. Program kadar konser mekânları da ilgi çekici. Şerefiye Sarnıcı, Tekfur Sarayı, Hidiv Kasrı, Tophane-i Amire Kültür Sanat Merkezi, Harbiye Saint Esprit Katedrali, Surp Hovhan Vosgeperan Ermeni Katolik Kilisesi, Süreyya Operası, Ankara’da Bilkent Odeon’da, Avrupa’da ise Stavelot Manastırı, Wonderfeel Festival Alanı, Schubert Kilisesi gibi büyüleyici mekânlarda kaydedilen konserlerle seyir zevki yüksek müzikal bir tecrübe dinleyiciyi bekliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Derya Saadet<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud Gömme
Görsel
Fotoğraf veya GIF