Müslüman Sertifikalı İlk İnternet Tarayıcısı

SalamWeb Tarayıcısı, Firma özellikle İslam yasalarına, kaidelerine ve ilkelerine sıkı sıkıya uyum sağlamak için geliştirilmiştir diyor.1 dakika


SalamWeb Tarayıcısı, titiz incelemeleri ve test süreçlerini takiben Suudi Arabistan, Malezya ve Kuveyt’ten dünyaca ünlü dört İslam âliminden oluşan Uluslararası Şeriat Denetleme Kurulu tarafından onaylanmış ve belgelendirilmiştir. İslam dini için özel uygulamalar sunan İnternet Tarayıcısı ‘nın ne işe yaradığını bu yazıda derledik.  

Koronavirüs Sonrasında Yeni Dünya Düzeni Nasıl Şekillenebilir? adlı yazım için tıklayın…

SalamWeb, titiz incelemeleri ve test süreçlerini takiben Suudi Arabistan, Malezya ve Kuveyt'ten dünyaca ünlü dört İslam âliminden oluşan Uluslararası Şeriat Denetleme Kurulu tarafından onaylanmış ve belgelendirilmiştir diye firmanın bir açıklaması var.

Tarayıcının Namaz vakitleri,yakınımdaki camiler ve kıble yönü gibi özellikleri var. Ayrıca tarayıcı üzerinden arama yapıldığında cinsellik,kumar gibi sonuçları göstermiyor.  Malezyalı bir girişim şirketi tarafından yaratılan tarayıcı “helal” özellikli. SalamWeb adlı tarayıcı hem masaüstü bilgisayarlara hem de cep telefonlarına yüklenebiliyor.Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Oğuzhan Yıldırım<span class="bp-verified-badge"></span>

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about personality
Trivia quiz
Series of questions with right ve wrong answers that intends to check knowledge
Story
Formatted Text with Embeds ve Visuals
Video
Youtube ve Vimeo Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF